ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
KONKURS: Szukamy 25 dzieci do wyprowadzenia piłkarzy na mecz Ekstraklasy!!
2019-02-22
KONKURS: Szukamy 25 dzieci do wyprowadzenia piłkarzy na mecz Ekstraklasy!!

Zapowiadaliśmy już jakiś czas temu, że przygotowujemy dla naszych wychowanków nie lada gratkę. Nasze zapowiedzi dziś przekuwamy w czyny i niniejszym ogłaszamy konkurs dla dzieci, w którym do wygrania mamy wyjazd na mecz Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk, a w którym to meczu nasi wychowankowie - w ramach nagrody - wyprowadzą piłkarzy obu drużyn oraz sędziów na boisko! Oto szczegóły... . Zacznijmy od faktów: 

Mecz Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a liderująca obecnie w tabeli Lechią Gdańsk odbędzie się w Sosnowcu w dniu 16 marca o godzinie 18:00. 

Będzie to wyjazd autokarowy, w którym wezmie udział 25 naszych wychowanków i cała ta grupa wyprowadzi na mecz zespoły Zagłębia i Lechii oraz sędziów. Po wyprowadzeniu oczywiście obejrzymy mecz z poziomu trybun. Nie trzeba dodawać, że podczas wyprowadzenia dzieci będą widoczne w TV podczas transmisji meczu, co będzie nie lada gratką dla bliskich. Warto więc postarać się o taką przygodę...

Aby dostąpić zaszczytu wyprowadzenia zawodników i sędziów należy wziąć udział w naszym KONKURSIE PLASTYCZNYM i znaleźć się w gronie laureatów, których wybierać będziemy na 2 sposoby. 

Co najwazniejsze - aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki: 

- być dzieckiem (chłopiec lub dziewczynka) urodzonym w przedziale 2007-2011 (taki jest wymóg organizatora meczu) 
- być obecnie zawodnikiem UKS "Górnik" Libiąż - sekcja piłkarska oraz taneczna (osoby niezrzeszone w naszym klubie nie mogą brać udziału w konkursie) 
- przygotować pracę plastyczną, którą należy dostarczyć do swojego trenera prowadzącego lub innego trenera klubowego najpóźniej do wtorku 26 lutego do g. 19:00. (prace dostaczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę). 


Czasu jest niewiele, więc prosimy o sprawne działanie celem wzięcia udziału w konkursie. 

TEMATEM KONKURSU PLASTYCZNEGO JEST: KARYKATURA DOWOLNEGO TRENERA/TRENERKI SZKOŁY PIŁKRSKIEJ GÓRNIK LIBIĄŻ 

(technika i format wykonania - dowolne) 


Praca powinna być w pełni samodzielna i obowiązkowo musi być podpisana na odwrocie przez autora - wychowanka Klubu - imieniem i nazwiskiem oraz numerem PESEL (uwaga, pesel jest niezbędny, gdyż po wyłonieniu lauratów niezwłocznie musimy wysłać ich listę wraz z peselami do Sosnowca celem przygotowania biletów). 


Laureatów konkursu wybierać będziemy na dwa sposoby: 
Pierwsza grupa laureatów (5 dzieci) to osoby, których praca otrzyma największa liczbę polubień na naszym klubowym profilu facebook od dnia opublikowania zdjęć wszystkich prac (we wtorek lub środę) do końca dnia w piątek 1.03 (czyli głosowanie na fb trwać będzie do piątku do g. 23:59). 
W ten sposób wyłonimy 5 pierwszych laureatów (bez podziału na roczniki - tylko na podstawie ilości polubień zdjęć poszczególnych prac). 


Zaraz potem wytypujemy pozostałych laureatów, ale już decyzją jury. Aby było sprawiedliwie i nie doprowadzać do sytuacji w której starsi rywalizują ze znacznie młodszymi, to laureatami wybranymi przez jury będą: 

- 4 osoby z rocznika 2011 
- 4 osoby z rocznika 2010 
- 4 ooby z rocznika 2009 
- 4 osoby z rocznika 2008 
- 4 osoby z rocznika 2007 

Dodatkowo zapewniamy, że osoby wytypowane do jury głosować będą na "anonimowe" prace, tzn. nie będą znały autora/autorki pracy oddając głos. Dlatego też prosimy o podpisywanie prac na odwrocie, a nie z przodu! 


----- 
Łącznie w wyniku zabawy na facebooku oraz głosowania jury wyłonimy 25 osób, które wraz z opiekunami-trenerami pojadą na mecz do Sosnowca. 

 

UWAGA: informujemy, że jest możliwość udziału w wyjeździe na mecz osób dodatkowych - np. rodziców, rodzeństwa czy innych dzieci (niekoniecznie związanych z naszym klubem).


Koszt wyjazdu dla takich osób wynosi odpowiednio:

- Osoba dorosła 40 zł, 
- Dzieci i młodzież do 16 roku życia 30 zł

W cenie bilet ma mecz (w sąsiednim sektorze) oraz przejazd autokarem wraz z całą grupą.

Aby się zapisać na wyjazd, prosimy o przesłanie na adres kontakt@gorniklibiaz.pl swojego: imienia i nazwiska oraz numeru pesel.

Mamy obecnie jeszcze 20 wolnych miejsc w autokarze.