ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Świąteczna Paczka przekazana potrzebującej Rodzinie - serdecznie DZIĘKUJEMY (podsumowanie)!
2018-12-21
Świąteczna Paczka przekazana potrzebującej Rodzinie - serdecznie DZIĘKUJEMY (podsumowanie)!

W przeddzień Świąt spełniliśmy marzenia!! Czy może być coś piękniejszego, niż podzielić się sercem, dobrocią i serdecznością? Dzięki Wam swoje wymarzone święta będzie miała potrzebująca rodzina, do której w dniu wczorajszym dostarczyliśmy wszystko co zebraliśmy i kupiliśmy - oto podsumowanie naszej świątecznej akcji... .

 

Przypominamy, że była to już nasza 6-ta zbiórka produktów i pieniędzy dla potrzebujących - realizowana każdorazowo w okresie przedświątecznym. Tym razem adresatem naszej zbiórki była Pani Mariola i Jej 5-letni syn Jarek. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy pokaźną liczbę produktów spożywczych, środków czystości oraz artykułów szkolnych i innych przydatnych rzeczy. Ponadto za kwotę 743 zł zakupiliśmy wszystkie rzeczy, które znajdowały się na naszej liście tj. m.in.:  komplet garnków, odkurzacz, mikrofalówkę, torebkę i klocki lego, którymi zachwycony był mały Jarek. 

 

W tym miejscu chcielibyśmy w imieniu swoim i obdarowanej Rodziny serdecznie podziękować wszystki darczyńcom za każdy, nawet najmniejszy gest solidarności i hojności. 

Mamy wielką wiarę w dobroć człowieka i chęć pomocy, co też staramy się wpajać naszym wychowanków w myśl tezy, że jesteśmy jedną wielką rodziną/drużyną.

Wielkie dzięki!

 

Przy tej okazji przyjmijcie od nas życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i ciepła na ten okres świąteczny oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym 2019 roku. Dobro wraca - pamiętajcie! I tego Wam życzymy!  Zarząd i Trenerzy Górnika Libiąż